Nové internetové stránky má už také Ortopedická klinika, jejich vzhled vyšperkovaly reálné fotografie
15.03.2018

Nový web užívá od středy 15. března Ortopedická klinika Fakultní nemocnice Olomouc. Na adrese ortopedie.fnol.cz uživatelé najdou kompletní informace o fungování kliniky, poskytované péči, členění kliniky a jejím umístění v areálu zdravotnického zařízení. Sekce věnované jednotlivým specializovaným operacím jsou doplněné o rubriku Průvodce pacienta, která shrnuje vše, co by měli pacienti vědět o přijetí do péče na lůžku, o samotné hospitalizaci, o předoperačním a pooperačním režimu i o propuštění do domácí péče. V sekci Pro pacienty si mohou návštěvníci stránek vyhledat mj. lázeňská zařízení pro následnou péči. Aktuální informace klinika bude sdělovat prostřednictvím Novinek. Vše je doplněno reálnými fotografiemi, které vznikaly během měsíce přímo v provozu.

Responzivní internetové stránky Ortopedické kliniky jsou součástí komplexní obměny webové prezentace Fakultní nemocnice Olomouc. Kliniky a oddělení postupně získají své internetové stránky s vlastní administrací, jejich struktura je u všech pracovišť jednotná, respektuje ovšem i specifika a požadavky jednotlivých medicínských oborů. Nový web již mají Onkologická klinika, Novorozenecké oddělení i Personální úsek. Před dokončením jsou stránky Urologické kliniky nebo Psychosociální intervenční služby. Aktualizace se letos dočkají rovněž páteřní stránky www.fnol.cz. Přibudou základní informace v anglickém jazyce a web bude responzivní.